Lokal K1 z ogrodem – 149,95m² | Stare Babice

Stare Babice, Klaudyn, ul. Z. Wodeckiego

149,95
1,289,000 PLN

Szczegóły

Status
RYNEK PIERWOTNY
Typ inwestycji
DOM
Powierzchnia (m²)
149,95 m²
Powierzchnia działki
409 m²
Liczba kondygnacji
2
Liczba pokoi
4
Łazienki
3
Stan
deweloperski
Nr oferty
WE-SPD-3

Opis

Virginia Park to nowe osiedle budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, posiadające nowoczesną bryłę architektoniczną, wykonane z najlepszych materiałów, zgodnie z najwyższymi standardami architektonicznymi o powierzchni użytkowej 149,95 m2. Nowocześnie zaprojektowane domy cechują się nie tylko ciekawym designem, ale również wielką funkcjonalnością. Wjazdy dla 4 lokali z własną bramą i furtką.

 

Szczegóły – LOKAL K1:

Dla kogo dedykowana inwestycja:
Rodzina, Inwestycyjnie

 

Zalety:
Osiedle jest zlokalizowane w Klaudynie przy ul. Z. Wodeckiego (gmina Stare Babice) – zaledwie 30 minut od centrum Warszawy. Dobrze rozwinięta komunikacja podmiejska gwarantuje mieszkańcom łatwy i szybki dostęp do przystanków autobusowych, sklepów, klubów fitness czy placówek o charakterze edukacyjnym. Dla zwolenników aktywnego trybu życia również nie brakuje atrakcji – okolica obfituje w piękne tereny zielone, które zachęcają do spacerów na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze, turystyki narciarskiej czy też konnej.

 

Okolica:
Miejscowość Babice Stare posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportu drogowego. Obwodnica S8, ul. Nowolazurowa oraz dobrze rozwinięta komunikacja podmiejska zapewniają szybkie połączenie z ważniejszymi punktami w Warszawie. Bliskie sąsiedztwo z granicami Warszawy.

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wave Group Sp. z o. o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Podobne nieruchomości