BROKER NIERUCHOMOŚCI

Oliwia Owczarek

NR LICENCJI: 29404

+48 690 181 005

Oliwia Owczarek

OPIS

Od zawsze wiedziałam, że w przyszłości chciałabym połączyć pracę z hobby. Tak właśnie narodziło się moje zafascynowanie rynkiem nieruchomości, designu i architektury.

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Zarządzanie oraz magisterskie na kierunku Transport Spedycja Logistyka.  Większość życia zawodowego pracuje z ludźmi, co daje mi ogromną satysfakcję. Kilka lat jako handlowiec w branży budowlanej, ubezpieczeniowej i marketingowej nauczyły mnie stawiania potrzeb klientów na pierwszym miejscu.

Estetka, która docenia piękno, zarówno wnętrz, jak i szeroko rozumianego designu. Moje wrodzone umiejętności komunikacyjne pozwalają na budowanie długotrwałych relacji z klientami – jest to dla mnie bardzo ważne, jestem osobą niezwykle relacyjną i dbam o najwyższą jakość na każdym etapie obsługi.

Wysoce cenię sobie profesjonalizm, szacunek, estetykę pracy i autentyczność. Jestem osobą o silnej woli, determinacji i zapale, która zarówno w branży nieruchomości jak i prywatnie stawia sobie wysokie cele i dąży do ich realizacji.

Dla swoich klientów jestem wsparciem zarówno w procesie zakupu, jak i sprzedaży nieruchomości, szczególnie dbając o to, aby przebiegał on płynnie, skutecznie i jak najmniej stresująco.

Moją misją jest sprawić, by poszukiwanie nieruchomości było dla Ciebie łatwe i przyjemne.

Wiem, że mój sukces zależy nie tylko od umiejętności sprzedaży, ale również od zadowolenia klientów i ich pozytywnych rekomendacji. Moje mocne cechy, bez których nie osiągnęłabym sukcesu zarówno jako pośrednik nieruchomości jak i na wielu innych płaszczyznach mojego życia to profesjonalizm, cierpliwość, ambicja oraz chęć ciągłego rozwoju, a także zdolności organizacyjne, determinacja i zaangażowanie.

Bardzo szybko się uczę i uwielbiam zdobywać nowe umiejętności. Sprawia mi to ogromną radość, ponieważ stale się rozwijam, a samorozwój jest u mnie na pierwszym miejscu. Cechuje mnie również dobra umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb oraz preferencji klienta, dzięki czemu podchodzę bardzo indywidualnie do każdego z nich, starając się znaleźć idealne rozwiązania dopasowane do ich wymagań.

Jestem otwarta na sugestie i uwagi moich klientów, natomiast zawsze doradzę okiem specjalisty jakie rozwiązanie można byłoby wdrożyć, aby dojść do konsensusu. Nie ustanę w wysiłkach, by dopasować właściwą nieruchomość do najbardziej wymagającego klienta, a najtrudniejszą transakcję doprowadzić do szczęśliwego końca.

Zrobię wszystko, aby zapewnić Ci udane i satysfakcjonujące doświadczenie w zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości.

Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu i pozytywnej energii. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z bliskimi oraz moimi pieskami – Bezą i Pianką, a baterie ładuję podróżując i eksplorując nieznane mi kierunki.

Prywatnie jestem osobą, która nie lubi nudy, dlatego prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Lubię adrenalinę, oraz jak dużo się dzieje. Fanka każdego sportu, głównie koszykówki, sportów walki i snowboardu/wakeboardingu. Miłośniczka zwierząt, dobrego jedzenia, makijażu i modelingu. W zaciszu domowym lubię malować na płótnie, gotować i uczyć się nowych rzeczy.

Oferty: Oliwia Owczarek