WAVE ESTATE

POMOC W SPRZEDAŻY

Zajmujemy się sprzedażą domów, mieszkań, gruntów oraz nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Nasz doświadczony zespół sprawnie i profesjonalnie przeprowadzi cały proces sprzedaży nieruchomości.

Nasze działania obejmują:

1. Weryfikacja potrzeb Klienta

Analizujemy oczekiwania klienta i dobieramy najbardziej efektywne narzędzia, które zapewnią skuteczną sprzedaż nieruchomości w jak najkrótszym czasie oraz za możliwie najwyższą cenę.

2. Analiza stanu prawnego nieruchomości i oszacowanie ceny nieruchomości

Nasz zespół przeprowadzi analizę stanu prawnego nieruchomości  i oszacuję ceny na podstawie cen transakcyjnych ofert o podobnych parametrach zrealizowanych na rynku oraz wizji lokalnej.

3. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Doradzimy jak profesjonalnie przygotować nieruchomość do sprzedaży. W zależności od potrzeb proponujemy sprzątanie, home staging, przemeblowanie lub odświeżenie.

4. Profesjonalne materiały marketingowe i przygotowanie oferty

Zapewniamy naszym klientom profesjonalną sesje zdjęciową, film, wirtualny spacer oraz przygotowujemy szczegółową ofertę nieruchomości.

5. Spersonalizowane działania marketingowe

Klient decydując się na współpracę z naszą agencją może liczyć na indywidualne działania marketingowe, w tym ogłoszenia, promocję oferty na internetowych portalach ogłoszeniowych, profesjonalne kampanie reklamowe, współpraca z innymi agencjami i pośrednikami nieruchomości. Nasza agencja posiada unikalne rozwiązania zapewniające profesjonalną i skuteczną sprzedaż Twojej nieruchomości.

6. Pozyskiwanie podmiotów zainteresowanych nabyciem i prezentacja nieruchomości

Posiadamy unikatowy system działania, który zapewnia szybkie i sprawne pozyskanie klientów zainteresowanych zakupem Państwa nieruchomości. Nasz zespół weryfikuję zainteresowanych kupców. Broker dokona prezentacji i profesjonalnych negocjacji w Twoim imieniu.

7. Finalizowanie transakcji

Wspieramy w organizacji dokumentacji nieruchomości niezbędnej do jej sprzedaży, uczestniczymy w czynnościach notarialnych, pomagamy w sporządzeniu protokołu zdawczo – odbiorczego nieruchomości i uczestniczymy w jej przekazaniu.

8. Gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwo transakcji

Nasz zespół działa w oparciu o najwyższe standardy, szkolimy naszych brokerów nieruchomości przez najlepszych specjalistów z dziedziny: prawa, finansów i marketingu.

Posiadamy ubezpieczenie OC w obrocie nieruchomościami. Działamy zgodnie z zasadami profesjonalnego stowarzyszenia rynku nieruchomości.