WAVE ESTATE

DLA DEWELOPERÓW

Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży inwestycji deweloperskich. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, którzy przygotują wszelkiego rodzaju materiały marketingowe, stworzą od podstaw stronę  internetową inwestycji, wizualizacje wewnętrzne i zewnętrzne, materiały POS, katalogi itp.

Powyższe usługi mogą zostać wzbogacone o stworzenie pełnego biura sprzedaży wraz z wykwalifikowanym personelem, który posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Jest to idealna opcja dla firm wyspecjalizowanych w budowie inwestycji deweloperskich, które nie mają czasu na borykanie się z problematyką związaną z procesem sprzedaży oraz zagadnieniami z zakresu marketingu.

Przeprowadzamy proces analizy otoczenia konkurencyjnego, następnie przedstawiamy wyniki oraz rekomendacje dotyczące cen oferowanych mieszkań.

Przygotowujemy strategię marketingową oraz uruchamiamy zgodnie z jej założeniami aktywności marketingowe mające na celu promocję inwestycji i wzrost jej rozpoznawalności.

Uruchamiamy komplementarny proces sprzedaży. Nasz zespół zajmuje się kompletowaniem pełnej dokumentacji, podpisywaniem umów rezerwacyjnych oraz deweloperskich z klientami.

Na bieżąco informujemy o wszelkich działaniach oraz stale monitorujemy rynek i konkurencję.

Po zakończeniu sprzedaży inwestycji przesyłamy raport z przeprowadzonego procesu sprzedaży inwestycji oraz jeżeli jest taka potrzeba koordynujemy proces oddawania lokali klientom.