OFERTY PRACY

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Oferujemy wyjątkową ścieżkę kariery – wykorzystaj swoje możliwości i zostań partnerem w Wave Estate!

Chcesz zostać współwłaścicielem firmy? Czujesz, że obecna praca nie daje już Tobie satysfakcji lub możliwości dalszego rozwijania ścieżki kariery? Zrób pierwszy krok i otwórz przed sobą nowe możliwości dołączając do naszego zespołu. Pracując z nami wiesz, że pracujesz na swoją przyszłość.

Doświadczeni eksperci i entuzjastyczni nowicjusze – wszyscy są mile widziani w naszym zespole agentów nieruchomości.

Dołącz do Wave Estate – zmień perspektywę i otwórz się na nowe możliwości!

Zapraszamy do aplikowania.

Aktualne oferty pracy:

STANOWISKO:

Broker nieruchomości

Praca hybrydowa

Umowa B2B

Wysokie wynagrodzenie

Biuro w Centrum Warszawy

Twój zakres obowiązków w Wave Estate:

  • pośredniczenie w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
  • współpraca z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości,
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,
  • negocjowanie umów,
  • branie udziału w profesjonalnych szkoleniach,
  • uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami,
  • zarabianie dużych pieniędzy 🙂 – płacimy jedne z najwyższych prowizji w branży.

Oczekujemy od Ciebie:

  • determinacji w realizacji celów sprzedażowych, samozaparcia, dyscypliny,
  • umiejętności współpracy z zespołem,
  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób,
  • samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu,
  • sprawnej obsługi pakietu Office,
  • wysokiej kultury osobistej.

Wave Estate zapewnia:

  • stałą opiekę marketingową nad Twoimi ofertami,
  • dostęp do współpracy z zaprzyjaźnionymi deweloperami,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • profesjonalny sprzęt do pracy,
  • narzędzia do komfortowej i bezpiecznej współpracy z klientem online,
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • eventy integracyjne,
  • komfortowe i nowoczesne biuro,
  • wsparcie lidera i zespołu,
  • profesjonalne szkolenia, warsztaty,
  • niesamowitą ścieżkę kariery (Zostań naszym wspólnikiem!).

Ścieżka kariery:

  1. Broker
  2. Senior Broker
  3. Partner
  4. Senior Partner
  5. Partner Zarządzający – posiadający udziały w spółce

Zgłoszenia prosimy przesyłać na podany adres e-mail: kariera@waveestate.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej:

Ścieżka kariery

SYSTEM AWANSÓW

Co powiesz na to, że Twoje zaangażowanie i ciężka praca doprowadzą Cię do bycia partnerem Wave Estate? Że czas, który poświęcisz na pracę w tej firmie pozwoli Ci objąć udziały i w przyszłości oprócz wynagrodzenia otrzymywać również dywidendy z ich posiadania?

Ideologia osób, które założyły Wave Estate i stworzyły zasady kariery, opiera się na współpracy i wzajemnym zaufaniu, ale przede wszystkim na budowaniu wspólnej przyszłości, zarówno osobistej jak i samej spółki.

Ścieżka kariery w Wave Estate opiera się przede wszystkim na jasnych i przejrzystych zasadach, które od początku są znane, a dzięki temu wiesz na co możesz liczyć osiągając określone wyniki.

Poznaj swoją ścieżkę kariery w Wave Estate