WAVE ESTATE

Pomoc

W WYNAJMIE

Nasza agencja nieruchomości pośredniczy przy wynajmie apartamentów, domów i nieruchomości komercyjnych. Zabezpieczamy naszych klientów profesjonalnym doradztwem w zakresie zawarcia bezpiecznej umowy najmu. Usługi, które oferujemy kierujemy zarówno do właścicieli jak i najemców.

W skład tego procesu wchodzą poniższe działania:

Weryfikacja potrzeb oraz oczekiwań klienta

Analizujemy oczekiwania klienta i dobieramy najbardziej efektywne narzędzia, które doprowadzą klienta do zawarcia korzystnej umowy najmu

Oględziny i przygotowanie nieruchomości

Nasi brokerzy doradzą jak profesjonalnie przygotować nieruchomość do najmu. Sprawimy, że Twoja nieruchomość będzie się wyróżniać na tle konkurencji.

Profesjonalne materiały marketingowe i przygotowanie oferty

Zapewniamy naszym klientom profesjonalną sesje zdjęciową, film, wirtualny spacer oraz przygotowujemy szczegółową ofertę nieruchomości.

Spersonalizowane działania marketingowe

Klient decydując się na współpracę z naszą agencją może liczyć na indywidualne działania marketingowe, w tym ogłoszenia, promocję oferty na internetowych portalach ogłoszeniowych, profesjonalne kampanie reklamowe, współpraca z innymi agencjami i pośrednikami nieruchomości. Nasza agencja posiada unikalne rozwiązania zapewniające profesjonalną i skuteczną usługę wsparcia przy najmie nieruchomości.

Prezentacja nieruchomości i negocjacje warunków najmu

Posiadamy unikatowy system działania, który pozwala na profesjonalne wsparcie klienta na każdym etapie najmu. Broker dokona prezentacji i profesjonalnych negocjacji w Twoim imieniu.

Finalizowanie transakcji

Wspieramy w organizacji dokumentacji i umowy najmu nieruchomości, uczestniczymy we wszystkich czynnościach, pomagamy w sporządzeniu protokołu zdawczo – odbiorczego nieruchomości i uczestniczymy w jej przekazaniu.