PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Piotr Częstochowski

+48 602 591 366

PIOTR CZĘSTOCHOWSKI

OPIS

W skrócie: od 15 lat związany z obszarem sprzedaży i marketingu, a od 11 lat z finansami. Współwłaściciel 3 firm, w tym agencji kreatywnej, zajmującej się również wsparciem sprzedaży inwestycji deweloperskich. Posiadam tytuł Master of Science – Oxford Brookes University na kierunku International Business Management.

O mnie:

Mam bardzo duże doświadczenie w zakresie tworzenia strategii marketingowych opartych na nowoczesnych technologiach oraz niekonwencjonalnym podejściu. Uwielbiam przełamywać utarte schematy, które w obliczu niezwykle szybko zmieniającego się rynku przestają być aktualne z dnia na dzień, a nie od dziś wiadomo, że tylko ten kto jest o krok przed innymi ma największe szanse na wygraną.

Od początku kariery zawodowej stawiam przede wszystkim na kontakt z klientem, ponieważ to on pełni kluczową rolę w businessie, na rozpoznaniu jego potrzeb, a następnie na dopasowaniu produktu zgodnie z jego oczekiwaniami, aby od początku współpracy miał świadomość, że dążymy do osiągnięcia celu, którym będzie zadowolenie obu stron transakcji.

W prowadzonych projektach zawsze szczególną uwagę zwracam na User Experience, ponieważ jest to klucz do tego, aby klient po kontakcie z firmą odczuwał, że jest to podmiot, z którym będzie współpracowało mu się lekko i przyjemnie. Nie odniesie wrażenia, że spotkały go skomplikowane i zawiłe procedury czy działania, które musi wykonać, aby móc skorzystać z usług bądź nabyć produkt.

Skąd moja obecność w tej branży? Rynek nieruchomości jest wyjątkowo specyficzną branżą, która niestety od wielu lat charakteryzowała się bardzo jednolitym podejściem i działaniami, niejednokrotnie bardzo niekorzystnymi dla klienta oraz zawężającymi możliwości praktycznie do sytemu zero – jeden.

Wave Estate przełamuje utarte schematy zarówno dla osób tworzących tę firmę jak i klientów. Moje, a teraz już Nasze podejście, jest wyjątkowo nastawione na długofalową współpracę oraz relacje, które oparte są na zaufaniu i partnerstwie. Mogę zagwarantować każdemu klientowi, że nasz zespół zrobi wszystko co w jego mocy, aby korzystanie z usług innych agencji nieruchomości nie było już potrzebne.

Oferty: Piotr Częstochowski