PARTNER

Monika Kostuchowska

+48 501 427 836

Monika Kostuchowska

OPIS

Pasjonatka. Rynek nieruchomości pochłonął mnie całkowicie przy okazji kupna i sprzedaży własnych mieszkań.

Z zamiłowania jestem doświadczonym, wielojęzycznym doradcą, doskonale zorientowanym na potrzeby Klienta. Dorastałam we Francji, ukończyłam zagraniczne uczelnie, pracowałam jako stewardessa w liniach lotniczych, dlatego w pracy z międzynarodowym klientem czuję się jak ryba w wodzie.

Na pierwszym miejscu stawiam autentyczność, szacunek, perfekcyjną komunikację oraz przejrzystość w całym procesie transakcji. Cechuje mnie zdyscyplinowanie, ponadprzeciętne zdolności organizacyjne, profesjonalizm i zaangażowanie, konsekwentnie dążę do realizacji każdego wyznaczonego celu.

Za swój największy atut uważam determinację, umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji, nieszablonowe podejście, niepodważalną estetykę pracy i bardzo silną motywację. W kontaktach zawodowych kładę nacisk na budowanie długotrwałych relacji. Doskonale słucham, analizuję, potrafię idealnie wyczuć potrzeby Klienta i sprostać im z sukcesem.

Indywidualne traktowanie i proaktywna postawa są kluczowe w moim podejściu do każdej transakcji.

Zawsze pełna optymizmu i pozytywnej energii, uśmiechnięta Estetka.

Pracę w branży nieruchomości cenię za to, że daje nieograniczone możliwości rozwoju, dzięki ciągłemu, dynamicznemu wzrostowi.

Specjalizuję się w nieruchomościach premium, a po latach doświadczenia wiem, jak ważna jest rola Agenta w złożonym procesie sprzedaży lub wynajmu w każdym segmencie,  szczególnie w segmencie premium, dlatego nieustannie kładę nacisk na swój rozwój. Z nieopisaną przyjemnością przeprowadzam transakcje sprzedaży lokali w stanie deweloperskim, dzięki którym tworząc koncepcje i wizualizacje realizuję swoją miłość do designu oraz pięknych wnętrz. Każda transakcja jest dla mnie nowym, ciekawym wyzwaniem i popycha mnie do wykorzystania mojego niczym nieograniczonego potencjału.

Prywatnie prowadzę bardzo aktywny tryb życia, baletnica, szczęśliwa posiadaczka nadużywanej szosy i miłośniczka jazdy konnej. W wolnych chwilach poszerzam swoje horyzonty, rozwijam swoją kreatywność i intuicję trenując, pisząc i podróżując.

Oferty: Monika Kostuchowska